Ułóż wyrazy z podanych sylab i je zapisz

Pobierz

Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o utwórz wyrazy z podanych sylab i je zapisz .. niebieski .. Obejrzyj obrazek.. Przeczytaj wyrazy w ramce.. Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski Wyrazy z głoskami 2. pyszne robiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Porządkowanie.. Więcej.. cze ko la da, dłu go wiecz ny, kra sno lu dek, te le wi zor , po nie dzia łek, nie spo dzian ka, ko lo ro wy, kla wia tu ra.Zagadka: Ułóż 2 słowa z podanych sylab 2010-08-18 16:49:51 Ułóż jak najwięcej rymów do podanych wyrazów (pomóżcie) 2011-12-05 16:05:52 Ułóż pytania z podanych wyrazów .Zerówka Klasa 1 logopedia Nauka czytania Polski.. Udostępnij Udostępnij wg Beata117.. Z podanych sylab ułóż wyrazy i zapisz je.. (0 - 3 punkty)Z rozsypanych wyrazów ułóż zdanie.. Zapisz je.. jest tak hi hu gie ha ter ho do na wać bo mor połącz sylaby tak, żeby powstały wyrazy z h. Zapisz je w zaszycie.. Julka lubi maliny.Zapisz je w zaszycie.. Otocz w nich czerwonymi pętlami litery oznaczające samogłoski, a niebieskimi - oznaczające spółgłoski.. Osadź.. a m l a. r a u r. l u e p d. m e k o l. Ułóż zdanie z rozsypanki wyrazowej i je zapisz.. Zapisz je, pamiętaj o poprawnej pisowni.. Nauczyciel.. wg Martajerczynska.. Rozszyfruj wyrazy z ch i zapisz je w zeszycie.Z pozostałych wyrazów ułóż zdanie poprawnie gramatycznie..

Ułóż wyrazy z rozsypanek sylabowych i je zapisz.

- Porządkowanie.. Podkreśl wyrazy z literką "ó" i wypisz je.. Uzupełnij tabelę.. Z sylab ułóż wyrazy Połącz w pary.. Napisz je w liniaturze.. Objaśnij ich pisownię.Z podanych wyżej sylab utwórz jak najwięcej wyrazów i zapisz je.. .Z podanych sylab uloz rzeczowniki i zapisz je wraz z rodzajnikami i liczba mnoga.. Question from @Pepa2611 - Szkoła podstawowa - PolskiOpublikowany in category Język niemiecki, 13.08.2020 >> .. 2011-07-04 15:43:13 Z tego wyrazu ułóż jak najwięcej wyrazów .. Wybierz dwa wyrazy i ułóż z nimi dwa zdania pasujące do obrazka.. Zakryj górny rzqd i napisz je z pamieci EC DO AD DE Facebook: Terapia reki, terapia pedagogiczna KULKA .. Otocz pętlą zdjęcie, które nie pasuje do zdania.. Polub.. Sylaby rzec lo ny Ma zie bre do plo nie ny wiel ka Mrów nie ka a ry pie ko gó Od śli nie wych szczę dzi lu u dy cie każ ka Błagam !. MA , TA, JA, JO, MI ,MO, TU ,DA ,ME ,JE,DĄ ,HU ,DU ,JE DU, HO .z tych sylab tr… gucio19999 gucio19999 06.11.2016 Polski Gimnazjum rozwiązane utwórz wyrazy z podanych sylab i je zapisz .. Ułóż zdania z podanych wyrazów i je zapisz, pamiętaj o celowniku (Dativ).wyrazy z rz -nazwy zawodów ( -arz, -erz) - logopedia - rz po spółgłosce d, t, b, p - rz po spółgłoskach ch, j, w - Utwórz wyrazy z sylabUłóż wyrazy w kolejności alfabetycznej i zapisz zdania w zeszycie..

1Ułóż wyrazy z sylab.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .3 Ćw.4 Przeczytaj wyrazy dzieląc na sylaby, a następnie przestaw ich kolejność: loki myje kita bary rano masło masa tama misa tara Ćw.5 UłóŜ domino wyrazowe do podanego wyrazu według wzoru: szkoła łapa parasol solniczka pisaki kino tapeta kolega Ćw.6 Utwórz nowe wyrazy z pierwszych sylab wyrazów podanych: basen zielony bazie łasuch bęben dzieci boso cieknie jeden zioła rower .Ułóż jak najwięcej wyrazów z następujących liter.. 2012-07-15 16:28:59 Ułóż jak najwięcej wyrazów ze słowa nieprzewidywalny.. biedronka motyl Zuzanka bańki Marzena naleśniki.. Przeczytaj uważnie tekst.. Przeczytaj wyrazy.. 3 KOMPAKT Zeszyt ćwiczeńUłóż wyrazy z rozsypanek literowych i je zapisz.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Napisz pełnymi zdaniami odpowiedzi na pytania.. wg Kwojtaszyk.. AK ROZ SEZ oz OJ GOI< GO ZUZ HAW BOP WIC DO KOS TUD Facebook: Terapia reki, terapia pedagogiczna KULKA .Z podanych sylab ułóż wyrazy..

Ułóż wyrazy z wylosowanych sylab i zapisz je w zeszycie.

Ułóż zdanie z podanymi wyrazami, zmień formę wyrazów.. wg Annawilk784.Utwórz zdanie z podanych sylab i zapisz je.. Ułóż wyrazy z .Z pierwszych sylab wyrazów utwórz nowe wyrazy i je zapisz aparat, napój, namiot, sylaba.. Wiewiórka Basia miała piękne rude , pędzelki na uszach, wspaniałą kitę i figlarne czarne oczka.Ułóż wyrazy z ramki w kolejności alfabetycznej i je napisz.. Uzupełnij zdania.. ułuż zdania z tymi wyrazami i też zapisz je w zeszycie.. Połącz każdy wyraz z właściwym obrazkiem.. Kocham gotowanie i francuską literaturę.Wskazówka: Gdy szukasz wyrazów zaczynających się lub kończących jakimiś konkretnymi literami użyj nawiasów kwadratowych "[]".Np.. Sukienka.. lepszą odpowiedź tylko pomóżcie.. Jeśli będę znała odpowiedź!Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Z chęcią odpowiem na wasze pytania.. Skorzystaj z wyrazów z podanych w ramce, jeżeli trzeba zmień formę wyrazów.. wpisanie DAG[KAS]I powoduje wyszukanie jedynie słów KASA i KAS, ponieważ tylko te zawierają wyraz umieszczony w nawiasach kwadratowych.Jeśli chcesz zrobić "dostawkę" do jakiejś litery na planszy po prostu dopisz tą literę na końcu.. Zadanie: 2z podanych sylab utwórz wyrazy i zapisz je w zeszycie.. Theater:die Aufführungdie Bühnedas Kulturerlebnisdie Pauselive auftreten Odpowiedź na zadanie z Das ist Deutsch!.

Ułóż zdanie z rozsypanki i zapisz je.

Wyrazy z sylab PA,MA,BA,LA Połącz w pary.. Alek lubi owoce cytrusowe.. Nauczycielka w liceum z 5-letnim doświadczeniem.. MA , TA, JA, JO, MI ,MO, TU ,DA ,ME ,JE,DĄ ,HU ,DU ,JE DU, HO .z tych sylab trzeba ułozyć jak najwięcej wyrazów pomocy mam to na jutro daje naj.. Policz w podanych wyrazach sylaby, głoski i litery.. (0 - 3 punkty) Góral ma krętą drogę do swojego domu.. Klasa 2 Polski.. Zapisz je.. 2013-08-24 13:46:14Wyszukaj w rozsypance wyrazy i zapisz je: 4 wyrazy jednosylabowe 3 wyrazy dwusylabowe 2 wyrazy trzysylabowe 1 wyraz czterosylabowy deł ku mur ku słup gu łuk za ro wu ro pu ma lust ko jek twa plusk py ĆWICZENIE III Przeczytaj zdania.. Edytuj elementy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt