Adres po niemiecku z rodzajnikiem

Pobierz

W języku niemieckim , tak jak w polskim, są 3 rodzaje (męski, żeński, nijaki).. Odpowiedz.. Rejestracja.. - Mieszkam przy ulicy Kolejowej.Nazwy miejsc z rodzajnikiem.. Szkoła - zapytaj eksperta (1553) Szkoła - zapytaj eksperta (1553) Wszystkie (1553) Język angielski (821) Język .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jak się pisze po niemiecku sztućce ale z rodzajnikiem?. Szkoła - zapytaj eksperta (1206) Szkoła - zapytaj eksperta (1206) Wszystkie (1206) Język angielski (748) Język polski (225) Matematyka .Meble po niemiecku z rodzajnikami- tematyczny zestaw słówek.. Matematyka Polski Niemiecki Angielski Rosyjski Przyroda Historia Chemia Fizyka Biologia Geografia WOS Technika EDB PP.. Patrząc na jakiś rzeczownik w języku polskim od razu wiadomo, czy jest rodzaju żeńskiego, męskiego czy nijakiego (np. ta kawa - rodzaj żeński).Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jak to będzie po niemiecku z rodzajnikiem?. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Wiedza przyswajana w ten sposób jest niestety bardzo ulotna.. - Mieszkam przy ulicy Kwiatowej 20.. Jeżeli musicie opanować specjalny zakres słownictwa warto poświęcić mu więcej czasu i przyswajać go sobie na różne sposoby.Nie, nie pomogę ci.). Pytania .. Prosze szybko o .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jak po niemiecku z rodzajnikiem sa włosy..

Jak jest sernik po niemiecku (z rodzajnikiem)?

Jeśli chcemy powiedzieć że mieszkamy przy jakiejś ulicy, używamy przyimka in der.. Nauka języka niemieckiego nie musi wiązać się ze żmudnym uczeniem się na pamięć.. Szkoła - zapytaj eksperta (1460) Szkoła - zapytaj eksperta (1460) Wszystkie (1460) Język angielski (795) Język polski (339) Matematyka (326 .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Zapraszam Cię do korzystania z udostępnionej tu wiedzy.. Jak jest w przypadku Twojego kraju rodzinnego?. Liczby przydadza nam sie.. Liczba 101 to także element lokalizacji budynku - 101 to kod pocztowy dzielnicy, w której wieżowiec się znajduje.. Privatadresse Podał swój adres domowy i powiedział, że pora nie ma znaczenia.. Obecnie pracuję zawodowo, udzielam korepetycji z języka niemieckiego w toku indywidualnym oraz prowadzę tę stronę.. Nie, nie jem tej zupy) zaprzeczenie czasownika Er versteht das nicht.. np. 525 czytamy najpierw ilosc setek 5 setek, a pozniej jak powyzej czyli 5 i dwadziescia (funf_hundert_funf_und_zwanzig).. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie ..

Liczby po niemiecku powyzej 100, jak.

zaprzeczenie rzeczownika z rodzajnikiem określonym Ist das der neue Lehrer?. Liceum / Technikum.. (On tego nie rozumie)Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak bd po niemiecku jedna skarpeta ?. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. PozdrawiamKod pocztowy do gminy to 12594.. ", aby sprawdzić.adres domowy po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. Jak skończysz, kliknij "Überprüfe!. Jej kod pocztowy to 100043.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt.. Pytania .. Pytania .. I nie przegap okazji na ograniczone oferty w długopis po niemiecku z rodzajnikiem!Napisz je z rodzajnikiem określonym ("der" lub "die") Pamiętaj, że rzeczowniki piszemy wielką literą.Jeśli masz kłopot, kliknij na "Tipp", aby uzyskać pomoc.. Pytania .. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. - Przymiotników z rodzajnikiem - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018.. Szkoła - zapytaj eksperta (1187) Szkoła - zapytaj eksperta (1187) Wszystkie (1187) Język angielski (743) Język polski (213) .Nowe oferty 2021!. Kupuj naszą najlepszą wartość długopis po niemiecku z rodzajnikiem na AliExpress.. majka297244 sernik to der Käsekuchen :) .Nie wiem co ci innego poradzic.Liczebniki - cwiczenia online z niemieckiego..

Z rodzajnikiem ;D.

Książki Q&A Premium Sklep.. Pytania .. Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018.. Kod pocztowy (pocztowy numer adresowy) - ciąg cyfr (rzadziej liter i cyfr) dodawany do adresu, mający ułatwiać sortowanie przesyłek.Dla tych z Was, którzy wolą kompaktowe zestawienie słówek przygotowaliśmy ubrania po niemiecku z rodzajnikami i polskim tłumaczeniem: die Damenbekleidung- ubranie damskie das Kleid (die Kleider)- sukienka die Jacke (die Jacken)- kurtka das Kostüm (die Kostüme)- kostium der Rock (die Röcke)- spódnica die Bluse (die Blusen)- koszula damska, bluzkaZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Kto napisze mi te kilka zdań po niemiecku z rodzajnikiem nieokreślonym?. Nazwy niektórych państw zawierają rodzajnik.. Używamy go również gdy podajemy samą nazwę ulicy, bez konkretnego adresu.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Leginsy po niemiecku z rodzajnikiem .. Nach Feierabend wäre auch OK.Jak nazywają się bazie wierzbowe po niemiecku wraz z rodzajnikiem.. (Czy to jest ten nowy nauczyciel?. (Jesz tę zupę?. Nowe pytania.. Sprawdź więcej długopis po niemiecku z rodzajnikiem przedmiotów w Computer & Office, Education & Office Supplies!. Logowanie ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt