Fatalny podwieczorek ani i diany plan szczegółowy

Pobierz

Kłótnia Ani z Gilbertem.. 9.Pierwszy publiczny występ rydowłosej bohaterki.. Rozciągał się z niego fantastyczny widok na całe Avonlea.. Wizyta nowego pastorostwa na Zielonym Wzgórzu i tort Ani.. Więcej poradników.. Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe .Ania zaczęła opowiadać jej historyjkę, którą wymyśliła kilka dni temu, o tym jak czuwała przy łóżku chorej przyjaciółki, a potem zaraziła się i zmarła.. Starcie Ani i Gilberta.. Wizyta u panny Barry.. 8.Dobre i złe chwile w życiu Ani.. 5.Kłótnia z Gilbertem.. Ania poczęstowała przyjaciółkę sokiem z malin, który jej bardzo smakował.. Pani Barry przeprasza Anię i pozwala przyjaźnić się z Dianą.. Rozbicie tabliczki na głowie Gilberta 15.. Posądzenie Ani o zgubienie broszki 12.. Podwieczorek z Dianą 16 .Krople walerianowe niszczą smak specjału.. Za oknem nadal świeciło słońce.. 14 .Ani azaprosiła Dianę na podwieczorek Ani strasznie była szczęśliwa że może ją zaprosić.. Pani Barry ugościła ją uroczystym podwieczorkiem i zapewniła, że .. Decyzja Maryli dotycząca pozostawienia Ani na Zielonym Wzgórzu.. Pierwsze dni w szkole.. Ania ratuje chorą na krup małą siostrzyczkę Diany i odzyskuje zaufanie pani Barry.. Rozbicie tabliczki na głowie Gilberta 15.. Diana zapewniła o swej miłości.. Oczekiwanie na piknik 11.. Ania wskakuje do łóżka ciotki Diany - Józefiny, mimo tak źle rozpoczętej znajomości w krótkim czasie zdobywa sympatię starszej pani.Zadanie: tragiczne skutki podwieczorku z dianą ania z zielonego Rozwiązanie:zaproszenie diany poszukiwania soku malinowego wypicie duzej ilosci szklanek wina porzeczkowego zle samopoczucie diany pomylenie napojów przez maryle pojscie diany i ani do domu panstwa barrych klótnia maryli"Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery Upicie Diany Był już październik..

Nieudany podwieczorek Ani i Diany.

25.Powrót do szkoły.. Pierwszy dzień szkoły w Avonlea.. Marula pozwoliła jej wziąć z piwnicy sok malinowy , a Ania zamiast soku wzięła wino zdaje się , że porzeczkowe, które Maryla sama zrobiła.. Niesprawiedliwe potraktowanie Ani przez pana Philipsa.. Niesprawiedliwe potraktowanie Ani przez pana Philipsa.. Matka Diany oburzyła się bardzo i zabroniła Dianie kontaktować się z Anią.Streszczenie szczegółowe "Ani z Zielonego Wzgórza" - strona 5, .. 24.Oskarżenie pani Barry.. Pójście Ani do szkółki niedzielnej.. Decyzja Ani o porzuceniu nauki.. Omyłkowe upicie Diany na podwieczorku.. Choroba Minnie, siostrzyczki Diany.. 25.Powrót do szkoły.. 29.Wizyta państwa Allan na Zielonym Wzgórzu.. 7.Uratowanie Minnie.. Zakaz przyjaźnienia się z Anią wydany przez panią Barry.. Ani nie była świadoma, że wzięła wino.. 10.Zrealizowanie .. (14/19) Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie szczegółowe, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury14.. Mimo to, Ania zostaje zaproszona przez parę na podwieczorek.. Sentymentalne pożegnanie przyjaciółek.. Wizyta Pani Linde na Zielonym Wzgórzu.. Ania wraca do szkoły i rywalizuje z Gilbertem o wyniki w nauce.. Ufarbowanie włosów Ani na zielono.. Przyjaźń z Dianą.. Przysięga przyjaźni Ani i Diany 10.. Kiedyś Ania zaprosiła na podwieczorek nowego pastora i jego żonę.Pewnego dnia Ania zaprosiła do domu na podwieczorek swą przyjaciółkę - Dianę..

Niefortunny podwieczorek.

Wyznanie dziewczynki 13.. Jednak zamiast soku owocowego, podaje jej przez pomyłkę wino.. Mama Diany zakazuje córce przyjaźni z Anią.. Mężczyzna czytał pismo rolnicze, a Ania odrabiała lekcje, gdy nagle do ich domu wbiegła Diana informując, że jej trzyletnia siostra Minnie jest bardzo chora na krup (błonicę krtani).. Wyjazd Maryli i pani Małgorzaty.. Wyjaśnienie pomyłki.. 28.Ania poznaje ciotkę Józefinę.. Choroba siostry Diany i pomoc Ani.. Przyjaźń z Dianą.. Ania wskakuje do łóżka ciotki Diany - Józefiny, mimo tak źle rozpoczętej znajomości w krótkim czasie zdobywa sympatię starszej pani.16.. Ania ratuje chorą na krup małą siostrzyczkę Diany i odzyskuje zaufanie pani Barry.. Pierwsze spotkanie Ani i Gilberta 14.. 2.Pierwsze dni w nowym domu.. Niestety, spotkanie poniosło fatalne skutki, gdyż Ania podała wino, zamiast soku i spiła przyjaciółkę.. Diana wypiła trzy szklanki owego soku,a kiedy wstała z miejsca musiała usiąść z .PLAN RAMOWY do książki pt. ,,Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Adopcja dziewczynki.. Opłakane skutki podwieczorku Ani iWymuszone przyznanie się Ani do winy.. Tragiczne skutki podwieczorku.. .Plan wydarzeń "Ani z Zielonego Wzgórza" .. 23.Podwieczorek z Dianą.. Odpowiedzi.. 27.Urodziny Diany.. Tej nocy miały spać w pokoju gościnnym, co dla Ani stanowiło wyróżnienie.Nazwanie Ani rudą i brzydką przez p. Linde 7..

Ania zaprasza Dianę na podwieczorek.

Niestety historia z sokiem zamiast wina nie była jedyną kulinarną wpadką panny.. Kłótnia Ani z Gilbertem.. 27.Urodziny Diany.. Nie pomaga wizyta Ani ani interwencja Maryli.Fatalny podwieczorek.. Pewnego wieczoru, gdy Ania została sama w domu, Maryla pozwoliła Ani zaprosić Dianę na podwieczorek.. 30.Odwiedziny Ani na plebanii.. Przybycie Ani na Zielone Wzgórze.. Kiedy podała to wino Dianie jej tak to winko .Jak napisać plan ramowy?. Pani Barry uznaje, że jej córka została umyślnie spojona i zabrania Dianie kontaktów z przyjaciółką.. Dziewczynki w patetycznych słowach rozstały się, a Ania obcięła na pamiątkę kosmyk włosów .Plan wydarzeń książki "Ani z Zielonego Wzgórza".. Nowe zastosowanie kropli walerianowych.. Powrót Ani do .Przydatność 60% Plan wydarzeń lektury pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Plan wydarzeń .. Koncert i nieudany początek znajomości z panną Józefiną Barry.. Zabronienie przyjaciółkom kontaktów przez p. Barry 18.. To nie jedyne zaproszenie, które otrzymuje tego lata.. 8.Maryla pozwoliła Ani poczęstować Dianę konfiturą z wiśni, plackami z owocami, ciasteczkami i sokiem z malin.. Niesprawiedliwa kara pana Phillipsa.. Fatalne skutki podwieczorku .. Złożenie przysięgi przyjaźni między Diana Barry, a Ania Shirley.. 23.Kiedy jednak rozpoczął się występ Gilberta, wyjęła książkę i zaczęła ją czytać..

Po przybyciu Diany na podwieczorek , mile spędzały czas.

Nagle Diana wstała chwiejąc się i z płaczem powiedziała, że musi natychmiast iść do domu.. 6.Podanie soku malinowego.. Podczas zabawy łamie sobie nogę.. Diana zapewniała przyjaciółkę, że chłopak recytując wiersz, patrzył wprost na nią.. Za karę mama Diany zakazała wszelkiego widywania się dziewcząt.Zadanie: szczegółówy plan wydarzeń rozdziału książki ania z Rozwiązanie:1 pomyłka na dworcu 2 pomysł odesłania dziewczynki 3 cofnięcie decyzji 4 pierwsza modlitwa ani 5 odwiedziny p linde 6 nazwanie ani rudą i brzydką przez p linde 7 przeprosiny ani 8 pierwsza wizyta w szkółce niedzielnej 9 przysięga przyjaźni ani i diany 10 oczekiwanie na piknik 11 posądzenie ani o .Streszczenie szczegółowe "Ani z Zielonego Wzgórza" - strona 4, Ania z Zielonego Wzgórza .. Niestety, spotkanie poniosło fatalne skutki, gdyż Ania podała wino, zamiast soku i spiła przyjaciółkę.. Niestety, zaszła fatalna pomyłka, Ania podała na podwieczorek zamiast soku wino i obydwie dziewczynki upiły się alkoholem.. Ania przyjęła to obojętnie i zaproponowała Dianie, by ścigały się do łóżka.. Opłakane skutki podwieczorku Ani i Diany oraz przykre konsekwencje.. Mama Diany zakazuje córce przyjaźni z Anią.. Uratowanie życiaMama Diany była jej za to tak wdzięczna, że całkowicie zapomniała o historii z winem i pozwoliła starszej córce na przyjaźń z rudowłosą Anią.. Przeprosiny Ani 8.. Nazajutrz pani Barry pozwoliła na dziesięciominutowe pożegnanie Ani i Diany.. Upadek Ani z dachu.. 24.Oskarżenie pani Barry.. Wszystkie drzewa, które rosły na Zielonym Wzgórzu przybierały najróżniejsze odcienie zieleni, purpury i złota.23.Podwieczorek z Dianą.. Upicie koleżanki 17.. Na próżno Ania błagała ją, aby została na podwieczorku.Odtąd Gilbert stał się najgorszym wrogiem Ani.. 3.Opowieści o mieszkańcach Avonlea.. Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Tragiczne skutki podwieczorku z dianą - Ania z zielonego wzgórza - plan wydarzeń.Fatalny podwieczorek.. 28.Ania poznaje ciotkę Józefinę.. Obrażenie i przeprosiny pani Linde.. Podwieczorek z Dianą 16. blocked odpowiedział(a) 05.05.2010 o 17:01 Pewnego wieczora gdy Ania została sama w domu Maryla pozwoliła Ani zaprosić Dianę na podwieczorek.. Po wypiciu trzech szklanek Diana upija się.. • Plan wydarzeń "Ani z Zielonego Wzgórza .5.. Pierwsza wizyta w szkółce niedzielnej 9..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt