Węglowodór stosowany w przemyśle chemicznym krzyżówka

Pobierz

Użyj tej strony, a szybko przejdziesz poziom, który utknąłeś w grze WOW Guru.Dodaj nowe hasło do słownika.. Ta gra została stworzona przez zespół Fugo Games, który stworzył wiele wspaniałych gier na Androida i iOS.Hasło do krzyżówki "minerał stosowany w przemyśle chemicznym" w słowniku szaradzisty.. węglowodór stosowany w przemyśle chemicznym - krzyżówka Lista słów najlepiej pasujących do określenia "węglowodór stosowany w przemyśle chemicznym": ALKAN BENZEN AŁUN CHLOREK URAN KARBID PERHYDROL ETAN BUTAN PARAFINA HOLENDER AZOTYNY BEJCA MIEDŹ MAGNEZ ANTYMON IGELIT GLUKOZA NAFTALEN ACETYLENW naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "węglowodór stosowany jako surowiec w przemyśle chemicznym" znajduje się 1 definicja do krzyżówki.. Zawiera również dodatkowe informacje, takie jak wskazówki, przydatne sztuczki, kody itp. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Dlatego ta strona jest stworzona z myślą o udzieleniu pomocy w WOW Guru Węglowodór stosowany w przemyśle chemicznym odpowiedziach.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.Tak jak Ty, lubimy grać w grę WOW Guru.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła " alkan " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła " węglowodór stosowany jako surowiec w przemyśle chemicznym " możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Tak jak Ty, lubimy grać w grę Words Of Wonders Guru..

W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "minerał stosowany w przemyśle chemicznym" znajduje się 1 definicja do krzyżówek.

Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Hasło krzyżówkowe "alkan" w leksykonie krzyżówkowym W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "alkan" znajdują się 23 odpowiedzi do krzyżówki.. Hasła do definicji: węglowodór stosowany w .Nasza strona internetowa jest najlepszą ofertą, która dostarcza WOW Guru Węglowodór stosowany w przemyśle chemicznym odpowiedzi i kilka dodatkowych informacji, takich jak solucje i wskazówki.. Część miecza japońskiego osłaniająca rękę TSUBA ← Węglowodór stosowany w przemyśle chemicznym Words Of Wonders Guru Główna, zasadnicza Words Of Wonders Guru →Tak jak Ty, lubimy grać w grę WOW Guru.. Szukaj; Dodaj hasło; Najczęściej szukane; Krzyżówka Online; Samouczek; Pomoc; Kontakt; Określenie hasła do krzyżówki.. Dzięki tej stronie nie potrzebujesz żadnej innej pomocy, aby przejść trudne zadanie lub poziom.. pierwsza H. Hasło Określenie hasła; .. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.. Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. Pomaga w Words Of Wonders Guru Węglowodór stosowany w przemyśle chemicznym odpowiedziach, kilku dodatkowych rozwiązaniach i przydatnych poradach i sztuczkach.węglowodór stosowany w produkcji chemikaliów, barwników, żywic, środków wybuchowych i owadobójczych - hasło do krzyżówki..

Ta prosta strona zawiera dla ciebie WOW Guru Węglowodór stosowany w przemyśle chemicznym odpowiedzi, rozwiązania, solucje, przekazywanie wszystkich słów.

Lista słów najlepiej pasujących do określenia "węglowodór aromatycznych": NAFTALEN PLATFORMOWANIE ACENY BENZEN KSYLEN ARYLE AREN ARENY ACENAFTEN MANGO RENETA ETAN TRUSKAWKA PIGWA ESENCJA ANY .stosowany do impregnacji drewna ★★★ GLUKOZA: cukier stosowany w lecznictwie ★★★ SILIKON: sztuczny kauczuk stosowany do uszczelniania ★★★ ACETYLEN: gaz stosowany w spawalnictwie ★★★ OPALANIE: stosowanie płomieni w przemyśle drzewnym ★★★★★ dzejdi: ŁĄCZARKA: w przemyśle dziewiarskim: maszyna do zszywania .czterometylobenzen, węglowodór aromatyczny o zapachu kamfory, występuje w smole pogazowej: cymen: węglowodór aromatyczny, pochodna benzenu, stosowany jako rozpuszczalnik, do produkcji żywic itd: ksylen: węglowodór aromatyczny otrzymywany ze smoły węglowej, bezbarwna, palna ciecz stosowana m.in. jako rozpuszczalnik: naftalenJeśli potrzebujesz odpowiedzi na inne poziomy, zobacz stronę Words Of Wonders Guru Luksemburg Fort Thungen Poziom 3843 odpowiedzi.. Szukaj; Dodaj hasło; .. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.Lista wszystkich opisanych haseł krzyżówkowych oraz słów i wyrazów ze słownika języka polskiego pasujących do opisu RZADKI MINERAŁ Z GRUPY BORANÓW, ROZPOWSZECHNIONY TYLKO W NIEKTÓRYCH REJONACH ZIEMI; STOSOWANY W PRZEMYŚLE CHEMICZNYM I FARMACEUTYCZNYM ORAZ W JUBILERSTWIE..

Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "stosowany w przemyśle chemicznym" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.

Hasło w krzyżówce lub liczba liter.. Ta prosta strona zawiera dla ciebie WOW Guru Węglowodór stosowany jako surowiec w przemyśle chemicznym odpowiedzi, rozwiązania, solucje, przekazywanie wszystkich słów.Benzen jest jednym z najważniejszych rozpuszczalników, jak i substratów wielu związków w syntezie organicznej, służy m.in. do produkcji tworzyw sztucznych, włókien syntetycznych, barwników, leków, detergentów, pestycydów, a także do otrzymywania aniliny, fenolu i acetonu ( metoda kumenowa) oraz bezwodnika maleinowego .węglowodór że smoły - krzyżówka..

Słowo Określeniewęglowodór aromatyczny, pochodna benzenu, stosowany jako rozpuszczalnik, do produkcji żywic itd - hasło do krzyżówki na 5 liter - czwarta E.

Dziękuję ci bardzo za to!. Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.Węglowodory znalazły zastosowanie jako paliwa (olej napędowy, benzyna), jako materiał opałowy oraz stanowią także podstawowe surowce w przemyśle organicznym (stosowane są m.in. do produkowania tworzyw sztucznych, leków, barwników, środków ochrony roślin oraz kauczuku).węglowodór aromatycznych - krzyżówka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt