Najtrudniejszy test z ani z zielonego wzgórza

Pobierz

Wzgorza.. Ponieważ Ania obraziła Dianę.. a) Muriel Stacy b) Józefiny Barry c) pana Bella d) pana Phillipsa Rozwiązanie Ania chciała być przez Marylę nazywana: a) Andzią b) ElenaiTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. z 18 pytan o roznym poziomie trudnosci.. Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;) Podaj swoje imię: Co Ania poczuła gdy dowiedziała się że Cuberttowie jej niechcą?. Gniew,rozpacz i smutek pocieszenie smutek i chęć do zabawy nic nie czuła Jak Ania nazwała jezioro przez ktore jechała z Mateuszem?. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Ponieważ Ania opiła Dianę winem.. Potrzebowali pomocy w gospodarstwie.. Kto wyzwał Anię, by przeszła po szczycie dachu?. Miłego rozwiązywania!. Bardzo wcześnie utraciła rodziców i przez kilka lat była z litości przygarniana przez obcych jej ludzi, lecz zawsze musiała zapracować na swoje utrzymanie, opiekując się młodszymi od siebie dziećmi.. Jak nazywała się ulubiona nauczycielka Ani?. Widget Rozpocznij test Podobne quizy Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Avill'ego Avery'ego''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!.

test ze znajomosci lektury ania z zielonego wzgorza.

Opowiada o dziewczynce, sierocie,Ania Shirley, tytułowa bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery, jest sierotę, której nikt nigdy nie chciał.. » Quizy » Literatura, FilmoweCharakterystyka Ani z Zielonego Wzgórza.. Rozwiąż test!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Jak dobrze pamietasz przygody rudowlosej Ani Shirley?. I oto rozczarują się plotkarze, bowiem w charakterystyce, która jest także prezentacją postaci, trzeba pisać prawdę.. Chcieli, aby ktoś zaopiekował się nimi na starość.. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Najlepszą przyjaciółką Ani była Diana Barry.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucie Podaj swoje imię: Jak nazywało się stypendium które otrzymała Ania?. Komunikat Korzystanie z serwisu wymaga aktywowania obsługi plików cookie.. Charakterystyka - to portret pisany słowem, cóż za gratka dla plotkarzy!. Quiz ze.Rozwiąż test: Ania z Zielonego Wzgórza.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. U kogo wcześniej mieszkała Ania?. Co było zadane na pierwszą pracę domową w szkole.. Ania z Zielonego Wzgórza.. Lucy Maud Montgomery Clive Staples Lewis Kathleen Rowling Sprawdź się w poniższych tematach: Muminki 3 Quiz wiedzy o Muminkach nadesłany przez Panią Justynę Jarząb na konkurs "Kto pyta - nie błądzi"..

...'test ania z zielonego wzgórza' için 10000+ sonuç.

.a) na febre b) na zawał c) na ospe d) na kfup 4) co zmartwiło Anie gdy przyjechała na Zielone Wzgórze a) brak psa b) brzydka okolica c) nie dobre obiady d) niechęć wobec niej 5) na jaki kolor Ania pomalowała włosy a) na fioletowy b) na zielony c) na czarny d) na żółty 6) kim byli rodzice Ani a) lekarzami b) bibliotekarzami c .a) zielonym b) czerwonym c) był drewniany d) niebieskim e) żółtym f) białym 5) Gdzie mieszkała Diana?. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Test z Ani z Zielonego wzgorza sklada sie.. 2.Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. (kolejność od najwcześniejszej) U pani Walters, państwa Hammond, a później w sierocińcu U państwa Thomas, u państwa Hammond, a później w sierocińcu W sierocińcuTest: Muriel Stacy zapowiedziała organizację bożonarodzeniowego koncertu: a) w listopadzie b) w październiku c) we wrześniu d) w grudniu Rozwiązanie Na czyje zaproszenie Ania i Diana pojechały do Charlottetown?. Zrezygnował z .Jak dobrze znasz Anię z Zielonego Wzgórza?. a) Na sosnowym wzgórzu b) Na świerkowym wzgórzu c) Na Świerkowym Wzgórzu d) Na Sosnowym Wzgórzu e) na zielonym wzgórzu f) na Zielonym Wzgórzu 6) Wrogami Ani byli: a) Janka i Gilbert b) Gilbert i Józia Phie c) Gilbert i Diana d .Test Ania z Zielonego Wzgórza..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski.. Miłego rozwiązywania!. Pytania .. tu sprawdzisz swoja wiedze na temat przygod w pierwszej czesci serii "Ania z Zielonego Wzgorza"!. Diana podczas podwieczorku u Ani wypiła wino porzeczkowe .Jak dobrze pamietasz przygody rudowlosej Ani Shirley?Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgorza.. Nazwa tej ksiazki to "Ania z Zielonego Wzgorza.. Ania uderzyła Gilberta tabliczką do kaligrafi,bo nazwał ją Marchewką.. Jej życie zmieniło się w dniu, w którym w wyniku pomyłki trafiła do .Ania chciała,aby nazywano ją Kordelią.. W Szerokiej Rzece.. Rozwiąż test Tagi #lektura #aniazzielonegowzgorza #lektury #lekturyszkolne Inne tryby testuLucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury na poziomie trudnym.. Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.. Ilość pytań: 18 Rozwiązywany: 320273 razy Pytanie 1 Rodzice Ani Shirley nosili imiona: Walter i Berta Pytanie 2Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. brzydkie bagno plażąQuizy Ania z Zielonego Wzgórza pytanie 1 z 10 Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!.

"Ania z Zielonego Wzgórza" Gameshow testi Sekretariat4 tarafındansprawdzian znajomości ani z zielonego wzgórza.pdf (22 KB) Pobierz.

Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Ania podczas pierwszego spotkania z panią Linde powiedziała, że jej nienawidzi,gdyż kobieta kpiła z jej wyglądu.. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. Akcja powiesci Ania z Zielonego Wzgorza" toczy sie: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Ania z Zielonego Wzgorza To jest test ktory Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Wszystkie (1567) Język angielski (821) Język polski (383) Matematyka .test ze znajomości lektury ania z zielonego wzgórza do wydrukowania.pdf (22 KB) Pobierz.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Aby uzyskać dostęp do testu, proszę aktywować obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki, a następnie kliknąć "Odśwież".. W Głębokiej.. 2.Zobacz quiz: Ania z Zielonego.. MusicAndBooksAreMyLife 7 lat temu 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 5 Skomentuj 40 Super!. Życzę wam powodzenia!. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt