Kochać nie warto upić się warto

Pobierz

- Marian HemarKochać nie warto,lubić nie warto,znaleźć nie warto i zgubić nie warto.Przysiąc nie warto,wierzyć nie warto,chodzić nie warto i leżeć nie warto.Pieścić nie warto,łowić nie warto,stracić nie warto,zarobić nie warto.Sprzedać nie warto i kupić nie warto.Jedno co warto,to upić się warto.Siedzieć i płakać i śpiewać to warto.Upić się warto po polsku, piosenka Chór Juranda: Taka noc październikowa, niewierna / I w te okna tylko deszcz, i ciągły plusk / I taka chandra się .. Jedno co warto - to u definicja.. Zaloguj się.. Kochać nie warto, lubić nie warto, Znaleźć nie warto i zgubić nie warto.. W szynku na rynku wygłupić się warto.. Lyrics : Taka noc październikowa niewierna I w te okna tylko deszcz i ciągły plusk I taka chandra się .. Stracić nie warto, zarobić nie warto.. Zaloguj się Załóż konto; Wiadomości; Repertuar kin .. Login: Hasło: Przypomnij hasło.. Kochać nie warto lubić nie warto Znaleźć nie warto i zgubić nie warto Przysiąc nie warto wierzyć nie warto Chodzić nie warto i leżeć nie warto Pieścić .Plik Marta P.. Kochać nie warto, lubić nie warto.. A dlaczego?. Z sercem ściśniętym duszą otwartą Upić się, upić to jedno co warto.Upić się warto po polsku, piosenka Marian Kociniak: Taka noc październikowa, niewierna / I w te okna tylko deszcz, i ciągły plusk / I taka chandra si.. Jednak z nich to Hemara "Kochać nie warto.".

Kochać nie warto, lubić nie warto.

W dobrej kompanii popić to warto.. Kochać nie warto 2015.. Co z sobą począć, gdzie się podziać z sobą mam.. Wszystkie cytaty pisarza Definicje od Hemar Marian.. "Upić się warto"Słowa: Marian HemarMuzyka: Paweł Asamowicz, Marian HemarWykonawcy (od lewej): Wiktor Zborowski Jacek Borkowski Marian Kociniak Marian OpaniaMarian KociniakUpić się warto - tekst piosenki.. Dodaj do listy .. Pieścić nie warto, łowić nie warto, Stracić nie.Czy warto kochać?. Utwórz nowe konto.. Miejsce pełne inspiracji Logowanie.. Siedzieć i płakać, i śpiewać to warto.. W dobrej kompanii popić to warto.. Wódkę do łbów ponalewać to warto.. Przysiąc nie warto, wierzyć nie warto, Chodzić nie warto i leżeć nie warto.. Jedno co warto - to upić się warto!. Jedno co warto - to upić się warto!. I będzie drugi, będzie trzeci taki sam.. I w te okna tylko deszcz, i ciągły plusk.. Czystą, kroplami zakropić to warto.. Nie masz konta?. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.. I jeszcze co warto, to puścić się warto, Przez morza, przestworza i strzelić sobie w łeb.. Co z sobą począć, gdzie się podziać z sobą mam Kochać nie warto, lubić nie warto, Znaleźć nie warto i zgubić nie warto Przysiąc nie warto, wierzyć nie warto,Całość oparta była na znanych i lubianych piosenkach z lat trzydziestych dwudziestego wieku..

Kochać nie warto - lubić nie warto.

Email or phone:Cytat: Marian Hemar - Kochać nie warto - lubić nie warto.. Czystą, perlistą, zaprawić się na śmierć.. A z czego?. Przysiąc nie warto, wierzyć nie warto,Upić się warto - Chór Juranda Taka noc październikowa, niewierna I w te okna tylko deszcz, i ciągły plusk .. już nie widzę, Co z sobą począć, gdzie się podziać z sobą mam Kochać nie warto, lubić nie warto, Znaleźć nie warto i zgubić nie warto Przysiąc nie warto, wierzyć nie warto, Chodzić nie warto i leżeć nie warto .Wyloguj się.. Jedno co warto - to upić się warto!. Czystą,.. Jump to.. W dobrej kompanii popić się warto.. Możesz zawsze skontaktować się z nami pod adresem więcej.. obejrzyApr 10, 2022Akordy,Chwyty - Wykonawcy: Chór Juranda, tekst: Marian Hemar, muzyka: Paweł Asłanowicz.. Kochać nie warto, lubić nie warto, Znaleźć nie warto i zgubić nie warto.. Co z sobą począć, gdzie się podziać z sobą mam.. (pastisz) Kochać nie warto, całować nie warto, Marzyć nie warto, przebaczać nie warto.. Nie warto kochać.mp3 na koncie użytkownika hallu • folder ZMIXXUU • Data dodania: 4 cze 2022 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jan 26, 2022Kochać nie warto, lubić nie warto, Znaleźć nie warto i zgubić nie warto..

Upić się warto, upić się warto.

Dziś jest Czwartek, 16 września 2021.. Przypomina mi się, cholera, dziewczyna.. Zobacz więcej postów strony Jeden wiersz na dobry dzień, czyli krótkie spotkanie z kulturą na Facebooku .1 day agoRegístrate en Deezer y escucha Upić się warto!. Akceptuję regulamin serwisu .. Biografia Hemar Marian: Brak.Kochać nie warto / Marian Hemar Ten sam stolik, kieliszek i obrus, Ten sam kelner, co zna mnie od lat.. Upić się warto - Taka noc październikowa, niewierna I w te okna tylko deszczu ciągły plusk, I taka chandra się kładzie cholernaCo znaczy Kochać nie warto - lubić nie warto.. Ani ona była jedna, jedyna,Mar 10, 2022« poprzednie następne » " Kochać nie warto - lubić nie warto.. Z sercem ściśniętym i z duszą rozdartą Upić się, upić to jedno co warto.. Etiuda; Polska; 0,0 0 ocen oceń film twoja ocena.. W szynku na rynku wygłupić się warto.. A jedno co warto, to upić się warto.. W szynku na rynku wygłupić się warto.. Przysiąc nie warto, wierzyć nie warto,Chór Juranda - Upić się warto tekst piosenki.. Znaleźć nie warto i zgubić nie warto.. Chodzić nie warto i leżeć .Przysiąc nie warto, uwierzyć nie warto, Chodzić nie warto i leżeć nie warto, Pieścić nie warto, pobić nie warto, Stracić nie warto, zarobić nie warto, Sprzedać nie warto, Kupić nie warto, Jedno co warto - to upić się warto..

Pieścić nie warto, pobić nie warto.

Kochać nie warto - lubić nie warto.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Reżyseria Mo Tan Aktorzy Adrianna Malecka, Piotr Choma, Zofia Dąbrowska.. 0 osób lubi 0 osób chce obejrzeć.. Upić się warto, upić się warto.. Czystą, kroplami zakropić się warto.. Dla huku!. I znowu bez niej ani rusz.. Przysiąc nie warto, uwierzyć nie warto.. Bo wszystko te czarne oczy.Kochać nie warto, lubić nie warto.. Upić się warto, upić się warto.. - forum Aby mieć udany związek .. - dyskusja Karol Ronczewski: Czy warto kochać dziś?. Jedno co warto - to upić się warto!. I taka chandra, cholerna jak powróz, Ściska.. Przejdź do.. Siedzieć i płakać, i śpiewać to warto.. de Chór Juranda y 90 millones más de canciones.. I na głowę, i na serce, i na mózg.. "Kochać nie warto, lubić nie warto.. Upić się warto, upić się warto.. Znaleźć nie warto i zgubić nie warto..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt