Najśmieszniejsze odpowiedzi uczniów na sprawdzianach

Pobierz

[kartkówka z historii]: Pytanie: Wymień przyczyny odkryć geograficznych na przełomie XV i XVIw.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-12-08 20:07:27Jak widać uczniowie stwierdzili, że trzeba sobie jakoś radzić i stworzyli akcję wzajemnej pomocy na twitterze.. Wybierz P, jeśli zdanie jest prawdziwe, albo F - jeśli jest fałszyweŚmieszne sprawdziany zapamiętywane są na lata zarówno przez odpowiedzi uczniów, jak i dopiski nauczycieli.. Niebywałe, jak pracuje umysł ucznia piszącego klasówkę!NAJLEPSZE ODPOWIEDZI NA SPRAWDZIANACH - YouTube.Głupie & śmieszne odpowiedzi uczniów na szkolnych klasówkach (Co za inwencja!). Odpowiedzi uczniów: - chęć odkrycia drogi miejskiej do Indii;Uczniowie słabo widzący (praca z arkuszem dostosowanym o symbolach: A4 z czcionką 16 pkt.. Efektem często są błędy ortograficzne, nielogicznie ułożone zdania, a nawet dziwaczne rysunki obok matematycznych obliczeń.20 najlepszych odpowiedzi na kartkówkach i sprawdzianach #2 (21 obrazków) Następna strona (obrazków 13) Źródło: i .. Dokładna lokalizacja.. Czasami nerwy puszczają!. Śpiewa na lekcji muzyki.. Szczególnie na klasówkach i sprawdzianach potrafią zamieścić słowa, opinie, wywody, które nie powinny być przytaczane w szkole.Odpowiedzi uczniów: - utrata ręki z ciała św. Wojciecha, która została podarowana Ottonowi II; - chrzest Chrobrego; - uznanie Mieszka I za księcia Polski; 5..

17.Najśmieszniejsze odpowiedzi uczniów na klasówkach!

Zjada ściągi po klasówce.. Menadżer zadań.. #kartkówki.Najgorsze Odpowiedzi Na Kartkowkach Sprawdzianach Photos Facebook from lookaside.fbsbx.com Jakie są najlepsze odpowiedzi na sprawdzianach?. Na tym tle w szczególny sposób wyróżniają się uczniowie, którzy wielokrotnie muszą stawiać czoła różnym testom, kartkówkom, sprawdzianom czy .Odpowiedzi Najlepsze Memy Zdjecia Gify I Obrazki Kwejk Pl from i1.kwejk.pl Chodzi o to, że poprzekręcali coś na sprawdzianach, zamiast napisać tak .. Uczeń ma prawo do dodatkowego wyposażenia, zgodnie z zaleceniami poradni i potrzebami zdających np.: przybory optyczne, z których uczeń korzysta na co dzień oraz dodatkowe oświetlenie.. - Czy ta praca Cię śmieszy?Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych Oceń prawdziwość podanych zdań.. (16 obrazków) obrazek.. Można się uśmiać do łez!. Zbiór memów, ciekawostek i innych kompilacji z viralowych tematów na czasie codziennie na kwejk.pl.. Śmieszne sprawdziany zapamiętywane są na lata zarówno przez odpowiedzi uczniów, .Śmieszne sprawdziany zapamiętywane są na lata zarówno przez odpowiedzi uczniów, jak i dopiski nauczycieli.. Nauczycieli nie zawsze.. Na lekcji dłubie w nosie i mówi że to jak narkotyk.. I na angolu ze stresu napisałam ,,THE Warsaw''..

Zobaczcie, jakie odpowiedzi znajdują nauczyciela na kartkówkach.

Sprawdź, j ak zachęcić dziecko do nauki!. Śmieszne sprawdziany zapamiętywane są na lata zarówno przez odpowiedzi uczniów.Śmieszne sprawdziany zapamiętywane są na lata zarówno przez odpowiedzi uczniów.. Wymień 5 bogów greckich: … Krzysztof Ibisz - bóg młodości.25 najlepszych odpowiedzi na kartkówkach i sprawdzianach #3 (26 obrazków) Następna strona (obrazków 18) Źródło: i SKLEP Z CIUCHAMI I AKCESORIAMI SKLEP Z GRAMI, KOD "DIS" SUBA ./9 Najgłupsze odpowiedzi na sprawdzianach i egzaminach BRAK "Jeśli popełniłem w tym teście jakiekolwiek błędy, mam nadzieję, że ta żyrafa przekona Panią/Pana, że było inaczej"Jakie są najlepsze odpowiedzi na sprawdzianach?. Każdy udaje, że wszystko działa i ma się jak najlepiej a prawda.. - na które koło podbiegunowe powinieneś się wybrać w grudniu?. Chwilami nie wiedzą, czy się śmiać z poczucia humoru uczniów czy płakać z powodu ich niewiedzy.. Napisałam ,,żeby zatrzymać chuck'a norrisa.. Wielu wychodzi z założenia, że gdy nie zna się prawidłowej odpowiedzi .W szkołach średnich we Wrocławiu na religię uczęszcza 32 proc. uczniów W Łodzi 30 proc. W… Momencik, trwa przetwarzanie danych obraźliwy lub drastyczny combos; spam reklamowy ..

25 najlepszych odpowiedzi na kartkówkach i sprawdzianach #3 (26 obrazków).

2.Najlepsze odpowiedzi na kartkówkach i sprawdzianach #8 - Demotywatory.pl.Najśmieszniejsze ODPOWIEDZI DZIECI Na Egzaminach - YouTube.. Czasami nerwy puszczają!. Potem inni uczniowie, którzy znają rozwiązanie wypełniają je pod postem, bądź w wiadomości prywatnej.16 najlepszych odpowiedzi na kartkówkach i sprawdzianach!. Niebywałe, jak pracuje umysł ucznia piszącego klasówkę!. Najśmieszniejsze odpowiedzi, których udzielili na klasówkach i kartkówkach uczniowie znaleźliśmy w sieci.. Niektóre nas rozbrajają!. Uczniowie K. i N. nie chcą podać swoich nazwisk.. Schemat jest prosty, uczniowie wklejają zdjęcie zadania do postu i oznaczają go wymienionym hasztagiem.. lub A5 z czcionką 24 pkt.). Odpowiedź w filmie!Najlepszy instagram w kraju sponsorem i zy.Północne czy południowe?. 33814 wyświetleń.. Mocne Słabe +202 (261) #ihan.. Babka stwierdziła, że jajecznica pyszna, ale i tak dostał laskę.. Najśmieszniejsze ODPOWIEDZI DZIECI Na Egzaminach.. Memy z Asterixem i Obelixem — Czy możesz się z nimi utożsamiać?.

Szkolne sprawdziany i klasówki bywają dla uczniów stresujące.

Zobacz najnowsze śmieszne hity ze sprawdzianów i .. NAJLEPSZE ODPOWIEDZI NA SPRAWDZIANACH 4.. Razem, ale osobno.. Pije wodę z kranu mówiąc "Kaca mam".. Niektórzy z nich nie tracą jednak humoru nawet w tak niesprzyjających okolicznościach.. Odpowiedź w filmie!obczaj zakazany długopis!Jest wiele przykładów wpisów kompromitujących uczniów.. Rzucił w nauczyciela doniczką i krzyknął "Trafiłem".. W związku z tym dniem prezentujemy wam fragmenty sprawdzianów i kartkówek,..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt