Test sprawdzający wiadomości z lektury w pustyni i w puszczy

Pobierz

Więcej quizów.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Literatura Test z lektury "Krzyżacy" - poziom trudny.. Odpowiedz.. Kim .W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. test znajomości lektur W Pustyni i W Puszczy x-D 2010-02-22 15:48:21; Co powinnam wiedzieć /umieć na test na kartę rowerową?. 2010-05-11 16:05:08Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.. a) 1876 b) 1866 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Miasta Chartum bronił: a) Mahdi b) generał Gordon .TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.docPlik Test W pustyni i W puszczy.docx na koncie użytkownika matinotio • folder W pustyni i W puszczy • Data dodania: 20 mar 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Lektury:W pustyni i w puszczy Test z wiadomości z lektury.Maks.160pkt.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Pytania zawarte w teście.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

Powiązane z testem z W pustyni i w puszczy.

W pustyni i w puszczy - test trudny Trudniejszy test ze znajomości W pustyni i w puszczy.. Czym była fatamorgana ?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Inne tryby testu.. Życzę miłego rozwiązywania.. Literatura "Potop" - test znajomości lektury.. Über diese App: Bewerten Sie diese App: (1) Eingestellt von: agnieszka891 .1) Główni bohaterowie "W pustyni i w puszczy" nazywają się: a) Krzyś i Lola b) Staś i Nel c) Tomek i Zosia d) Kasia i Basia 2) Akcja powieści toczy się w: a) Europie b) Ameryce Północnej c) Australii d) Afryce e) Azji 3) Pies dzieci nazywa się: a) Saba b) Reks c) Azor d) King 4) Fatma to: a) mama Stasia b) zakonnica c) żona Smaina 5) Czarnoskórzy towarzysze bohaterów to: a) Kali .Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy..

Kartkówka dla kl. V ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy" cz II 1.

Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. Molnara9.. W pustyni i w puszczy.. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7920 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Spróbuj zdobyć w tym quizie więcej niż 7 punktówSprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. W jakim celu to zrobiono?. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Serwis zamknięty.. Powinnam się bać?. Co zaproponował Grek Stasiowi w Omdurmanie ?. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Rozwiąż test!Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury..

16 pytań Lektury szkolne KoteczkiQuiz W pustyni i w puszczy 28.

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.This quiz is incomplete!. O Autorze .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Rozwiąż test.. Rozwiąż test.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Question 1Test z wiedzy o lekturze ,,W pustyni i w puszczy '' 2015-01-25 19:31:23; Mam jutro test piątoklasisty..

W pustyni i w puszczy.

W pustynii i w puszczy.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyTest ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt