Test z czytania po angielsku

Pobierz

Matura, FCE, telc.Testy online do matury poziom podstawowy.. 42 darmowych tekstów Premium: 162 tekstów Poniższe czytanki są przeznaczone dla osób początkujących.Czytanie ze zrozumieniem Przeczytaj krótki tekst i odpowiedz na kilka pytań.. Czytanie ze zrozumieniem poziom B1.. przyda się każdemu, kto uczy się języka.. Odpowiedziałeś na 0 z 8 pytań.. W sekcji "Czytamy po angielsku", chcielibyśmy podzielić się z Wami ciekawymi angielskimi tekstami zebranymi z naszej czytelni, czyli artykuły popularnonaukowe, opowiadania po angielsku, wypracowania, listy, dialogi.Quiz sprawdzający znajomość poprawnego czytania dat w języku angielskim.. (31 pytań .Dowiedz się, jak czytać po angielsku efektywnie, rozumiejąc czytany tekst.. Jeżeli zaczniesz czytanie po angielsku od czegoś, co jest za trudne, możesz nie dać rady!. Możesz ćwiczyć teraz i .czytanie ze zrozumieniem teksty na poziomie B1 Wardrobing - Poziom B1 dnia gru 4, 2014 17 783 Przeczytaj poniższy tekst i rozwiąż test online.. Wybierz wymowę w zależności od potrzeb- oferujemy nagrania z akcentem amerykańskim i brytyjskim.. Czytając książki obcojęzyczne, ćwiczysz swój mózg Każda nowa czynność, której się podejmujemy, zmienia nasz mózg.. Zrestartuj ten test.. Podziel się swoim wynikiem w komentarzu.. Wybierz język do nauki: .. Tutaj możesz zapoznać się z ćwiczeniami, które poprawią Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim..

Tekst i pytania są po angielsku.

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możemy zwiększyć efektywność naszego czytania po angielsku.. Ucz się czytać razem z nami.. Dlatego bierzcie kartkę i długopis i róbcie notatki, bo mam dla Was garść ułatwiaczy!. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Przykładowa data: 10/08/92 = 10th August 1992Postaraj się zrozumieć i wyczuć strukturę zdań oraz formę gramatyczną.. Czas - 15 min.. Testują wszystkie sprawności językowe: czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie, a zadania są tak skonstruowane, że przygotowując się do testów jednocześnie rozwijasz wszystkie sprawności językowe.Czytanie po angielsku to przyjemna czynność, pod warunkiem, że wybieramy teksty z odpowiednim stopniem trudności.. Zadania do gimnazjum, matury, TELC.Sprawdź swój angielski-test ogólny Bezpłatny test poziomujący online z angielskiego.. Jetsem slaba z angielskiego.. Tych 5 argumentów rozwieje Twoje wątpliwości.. Przykłady z naszej społeczności Liczba wyników dla zapytania 'czytanie po angielsku': 10000+ Speaking - Present Simple - Do you?. Bardzo dobrze potrafisz odpowiadać w języku angielskim.. Kontakt Ogólne Warunki Handlowe Prywatno .. tak, jak po polsku, czytamy teksty z różnych obszarów zainteresowań - przecież każdy z z .Czytając w języku angielskim, chcemy czynić to efektywnie, to znaczy rozumieć czytany przez nas tekst..

Czytanie po angielsku.

Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.3 days agoZastanawiasz się nad tym, czy warto czytać po angielsku?. Słuchaj nagrania tekstu, skoncentruj się na jego treści, uważnie wsłuchuj się w każde słowo.Brawo!. Czytanie ze zrozumieniem po angielsku - zestawy, artykuły online A2-C1.. Dlatego ważne jest, by wcześniej sprawdzić swój poziom czytania po angielsku.. Ten sposób to naprawdę skuteczna metoda nauki języka angielskiego.. Mamy dwa testy online, które mogą pomóc Ci poznać odpowiedni poziom angielskiego:Teksty w języku angielskim na poziomie B1.. Miej przy sobie słownik.Rozumienie tekstów pisanych.. W teście były podchwytliwe odpowiedzi, ale nie dałeś się zwieść.. Do praktykowania dyktand nie potrzebujesz nauczyciela ani partnera do ćwiczeń.. Odpowiedz.. Dlaczego?. Teksty są krótsze niż na wyższych poziomach i zawierają tłumaczenia słówek wraz z nagraną wymową mp3.Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. Teksty w języku angielskim na poziomie A2, czyli przeznaczone dla osób na poziomie początkującym, które jednak rozróżniają już podstawowe czasy i znają podstawowe słowa.. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest czytanie po angielsku, stworzyliśmy więc osobny dział z artykułami, opowiadania i dialogami po angielsku: czytanki po angielsku.Przeczytaj teksty i rozwiąż testy online na Gettin' English..

Czytaj po angielsku to, co Cię interesuje!

Dostajesz z tego testu ocenę celującą.. Poniżej znajdziecie najciekawsze z nich.. Oferujemy dziesiątki dyktand online, które po wykonaniu zostaną automatycznie ocenione.. Pozwala ocenić poziom znajomości języka i pomóc w wyborze testu lub egzaminu Cambridge English.. Należy przeczytać tekst i wybrać odpowiednie słowo do każdej z luk.. Poziom: C1.. Dzisiaj mam coś nie tylko dla maturzystów, bo rozumienie tekstów pisanych (czyli po naszemu - czytanie ze zrozumieniem!). Weźmy przykład… żonglowania.Wskaźnik 1 Stary człowiek i morze - Ernest Hemingway 2 Władca much - William Golding 3 Podwójne zabijanie Anny Lopez 4 1984 George'a Orwella 5 Frankenstein autorstwa Mary Shelley 6 A potem nie było nikogo, Agatha Christie Stary człowiek i morze - Ernest HemingwayZanim przejdziemy jednak do konkretnych propozycji tekstów do czytania po angielsku, czy raczej ich kategorii, powiedzmy sobie jeszcze kilka słów na temat samej nauki czytania w tym obcym języku.. Tekst i pytania są po angielsku.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. Nie masz też problemu z pytaniami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt