Sprawdzian w pustyni i w puszczy quiz

Pobierz

Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Przewiń.. Test Twojej wiedzy!. Rozwiąż test.. 1.Akcja powieści rozgrywa się w: Amazonii.. Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Kategorie: Lektury, Quizy.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera[Question]Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w:[/Question] [Answer]Hiszpanii[/Answer] [Answer]Stanach Zjednoczonych[/Answer] [Answer-Correct .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. by bazawiedzy237.. Test: Aby zjednać sobie przychylność Mahdiego trzeba było: a) uczestniczyć w modłachW pustyni i w puszczy.. Dalej.. Tagi #wpustyniiiwpusczy #lektury #lekturyszkolne #sienkiewicz #henryksienkiewicz Inne tryby testu.Test wiedzy na temat powieści W pustyni i w puszczy.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Epoka: Młoda Polska (modernizm) Autor: Sienkiewicz Henryk.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8204 razyW pustyni i w puszczy DRAFT.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej..

Lektura: W pustyni i w puszczy.

brawo!. W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy"W pustyni i w puszczy" - test 2.. Jak dobrze pamiętasz treść książki W pustyni i w puszczy?. W pustyni i w puszczy.. Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 42 Poziom: Łatwy Rozwiązany: 143 razy Średnia ocena:16.. Słon ktorego dokarmiala Nel nazywał się: King.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Sprawd ź cofnij .Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. 30 Super!W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Część 1W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Zawiera 16 pytań.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Pobierz test.. Brakuje odpowiedzi.. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

W pustyni i w puszczy.

Redakcja: Streszczenia.pl.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Wypełnij darmowy quiz, test wiedzy, IQ, sprawdzian i sprawdź wynik teraz!Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. 1) Kto jest autorem powieści?. Brakuje odpowiedzi.. Rozwiąż test!Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Aby zebrać jak najwięcej ciekawych roślin.. 10 punktów do zdobycia!. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Część 1. brawo!. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. a) w Warszawie b) w Londynie c) w Port Saidzie d) w Chartumie 3) Ojcowie głównych bohaterów byli: a) archeologami b) inżynierami c) podróżnikami d .Na tym, aby podczas drogi do domu zwiedzić pustynię.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Informacje.. Sprawdź, ile pamiętasz!. a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Adam Mickiewicz d) Juliusz Słowacki 2) Gdzie rozpoczyna się akcja powieści?. Życzę miłego rozwiązywania.. W pustyni i w puszczy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Witaj na stronie Quizz.pl..

W pustynii i w puszczy.

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. brawo!. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. brawo!. Podziel się wpisem!Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę .. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!W pustyni i w puszczy - - Test.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła.. Zestaw: "220 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 2".. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy - Test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt