Przemówienie na pożegnanie ósmoklasistów

Pobierz

Dziękujemy Wam serdecznie za Wasz trud i serce, jakie nam okazaliście.. Miłością wychowawcy ("mamy") do swoich Dzieciaczków.. Dziś w imieniu Rady .Na pamiątkę wspólnie przeżytych chwil przyjmijcie od nas przesłania, które będą wam pomocne w Waszej dalszej wędrówce przez życie.. CZEŚĆ ARTYSTYCZNA.. Dziękuję bardzo.. W tak uroczystym dla was dniu przyszło mi pożegnać was w imieniu waszych młodszych koleżanek i kolegów, którzy w napięciu śledzili wasze tegoroczne zmagania.. w piątek 24 czerwca 2022 r. Klasy I-III godz. 8.30 w hali OSIR nr 2, następnie w salach lekcyjnych.. Imprezę rozpoczyna nagrany na ta­śmę magnetofonowej dzwonek budzi­ka, a następnie zmontowane fragmen­ty dwu piosenek "Elektrycznych .Zakończenie Technikum - szkolny brelok dwustronny 25mm Producent: przypinka.pl Cena brutto za 1 sztukę: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )JESTEŚ WARTOŚCIOWY, A TWOJE ŻYCIE MA OGROMNE ZNACZENIE!. Przemówienie dyrektora szkoły:,,Serdecznie witam na uroczystości pożegnania absolwentów klas 3, Gimnazjum im.. Każdy odkryty sekret wzbudzał zachwyt i zdziwienie.Gratuluję wyników w nauce i osiągnięć w różnych obszarach działalności.. Zawiera fragmenty wierszy i piosenek.. Klasy 0 oraz I - III godzina 8:30 .. Zapraszamy na część artystyczną.. 1.Dzieciom życzę wszystkiego najlepszego, aby na Waszej drodze do ósmej klasy nie zabrakło uśmiechu i radości z bycia uczniem..

Krótkie przemówienie, a raczej pożegnanie powinni wygłosić także wychowawcy.

My, Absolwenci, chcielibyśmy podziękować teraz wszystkim tym, którzy przez ostatnie 3 lata dbali o nasze wychowanie i edukację.. (…) Wiem, że żyjecie już wakacjami, a ja pamiętam o niecierpliwości, która mnie ogarniała tuż przed nimi.. Poszukiwaliśmy prawdziwej sztuki i nauki.. Uroczystość podczas, której pożegnaliśmy uczniów klas ósmych była niezwykle wzruszającą.. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości pożegnania absolwentów.. Wszystkie dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły.Uczniom klas ósmych przyznaliśmy tytuły, nagrody i odznaczenia za zasługi, zarówno te znane szerszej publiczności jak i te, na które nikt do dnia dzisiejszego nie zwrócił większej uwagi.. Jako była już, przewodnicząca szkoły oraz klasy, chciałam uroczyście podziękować całemu gronu pedagogicznemu oraz pracownikom .10.. Kocham Was Cudaki….. 21 czerwca 2022.. Dziękujemy za dobre słowo za to, że doceniacie naszą pracę.. Doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą, o której mówi Albert Einstein w przytoczonym cytacie.. Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.. PROWADZĄCY II A oto, co komu i za co: PROWADZĄCY I Rozpoczynamy od narody ZŁOTE PIÓRO za sukcesy na niwie literatury polskiej.Treść przemówienia w mniejszym stopniu powinna się do przeszłości, a w większym do przyszłości..

Najlepiej odda to przemówienie napisane przez naszą uczennicę Hanię Brzozowską.

Angielski na Lata - Deklaracja Dostępności - Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przez państwowego inspektora sanitarnego w związku z prowadzonym .Tekst: Monika WojewódzkaTekst piosenki powstał na potrzeby uroczystości zakończenia roku szkolnego i pożegnania absolwentów.Bardzo proszę nie zamieszczać pod.Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.. Przedstaw się.. Powodzenia!. PS.Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022.. Przemówienie wychowawcy nie może pokrywać się z tym mówiony przez dyrektora.5 days agoNiechaj to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie.. Przemówienie dyrektora SP na zakończenie roku szkolnego w klasach IV-VII (około 1,45 min) Fragment przemówienia.. Miłością człowieka do drugiego Człowieka.. Byliście i jesteście dobrymi partnerami we wspólnych poczynaniach, cierpliwie wspieracie działaniem wychowawczym, rodzicielską opieką i miłością.. Scenariusz uroczystości pożegnania klasy óśmej szkoły podstawowej.. Na tym zakończyliśmy część artystyczną.. Wypada pogratulować swoim byłym uczniom i życzyć im wszystkiego tego co najlepsze w dalszym życiu.. Wychowawcy!. Zastanów się nad swoim czasem w gimnazjum, podkreślając kilka wyjątkowych chwil.3 days agoMówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki..

Szanowni Rodzice!Proszę o zabranie głosu Panią Dyrektor (przemówienie) Prosimy o zabranie głosu przybyłych gości.

Aktualności 21/22.. Ale pamiętam też, że pod koniec wakacji z radością czekałam na pierwszy dzień roku szkolnego.Przemówienie na zakończenie ósmej klasy Jeśli jesteś w gimnazjum i zostałeś wybrany do wygłoszenia przemówienia na zakończenie ósmej klasy, mów prosto i krótko - nie dłużej niż pięć minut - i postępuj zgodnie z następującym wzorem: Pozdrów publiczność.. Efektem tego są świadectwaPożegnanie klas ósmych.. Klasy IV-VIII godz. 9.30 w hali OSIR nr 2, następnie w salach lekcyjnych.. Dla społeczności tej szkoły byliście bohaterami numer 1,. poleca 88 % Język polski Przemówienie na koniec gimnazjumJun 24, 2020Przemówienie na pożegnanie szkoły dla uczniów poleca 85% 233 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze Drodzy Nauczyciele!. Dziękujemy za waszą pracę społeczną.. Pragnę wyrazić słowa uznania Rodzicom , którym zależy na dobru naszej szkoły, na budowaniu jej pozytywnego wizerunku .. Następny wpis.. Miłością nauczyciela do swoich Uczniów.. Podziękowania, przemówienia na koncert wiosenny Szanowni Państwo.. Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy i myślę, że będziemy mogli być z Was dumni.. Nie mniej gorąco i serdecznie dziękuję nauczycielom, wszystkim "siłaczkom" i "siłaczom", którzy ten ciężar udźwignęliście.Jun 8, 2022Pożegnanie absolwentów "Kopernika" i ,,Biskupów ..

(przemówienie) M: A teraz bardzo przyjemny moment dla tych uczniów klas pierwszych i drugich, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy oraz nienagannej postawie przez cały rok szkolny osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce.

Dyrekcja i Nauczyciele.. Żegnamy Was serdecznie i życzymy Wam wszystkiego, ca najlepsze.. Serdecznie zapraszamy.. Szkoły Podstawowej nr 2 im.. Jun 14, 2022Jun 6, 2022Przemówienie dla absolwentów; Przemówienie z okazji Dnia Nauczyciela; Mowa pożegnalna z okazji ukończenia szkoły; Przemówienie z okazji Światowego Dnia Pokoju; Przemówienie z okazji święta Komisji Edukacji NarodowejPrzemówienie na pożegnianie maturzystów Drogie koleżanki i koledzy!. Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt